بررسی دیجیاتو: گوشی پرچمدار آنر 20

در ماه های اخیر قیمت گوشی ها افزایش شدیدی داشته و همین موضوع موجب شده بسیاری از پرچمداران گران قیمت از دسترس کاربران خارج شوند. در این بین شرکت هایی از جمله آنر و هواوی تصمیم گرفتند گوشی های نه چندان جدیدی را روانه بازار کنند تا تجربه مدل های پرچمدار را با قیمت پایین تر در اختیار مشتریان بگذارند. آنر 20 پرو که چندی قبل در دیجیاتو بررسی کردیم، یکی از همین گوشی ها بود که در صورت عرضه انبوه به بازار ایران می توانست برای بسیاری از کاربران گزینه ای جذاب و در عین حال به صرفه باشد. حالا فرصت بررسی آنر 20 را پیدا کرده ایم که تقریباً همان مدل پرو اما با ترکیب دوربین ساده تر است و امید می رود با وجود عرضه دیر هنگام، به زودی روانه کشور شود.

گوشی های پرچمدار جدید آنر (از جمله آنر ویو 30 و آنر 30) با تحریم های آمریکا دست و پنجه نرم می کنند و به همین دلیل فاقد سرویس های گوگل هستند. هنوز نمی دانیم راهکار جایگزین «HMS» (سرویس های موبایل هواوی) چگونه کار می کند و آیا اصلاً روی گوشی های جدید آنر و هواوی قابل استفاده هستند یا خیر. به همین دلیل در حال حاضر سری آنر 20 با پشتیبانی از سرویس های گوگل بهترین گزینه های آنر برای بازار کشور محسوب می شوند.

php shell hacklink php shell seobizde.com bsc sniper bot pancakeswap bot pancakeswap sniper bot pancakeswap trading bot dextools trending cmc trending bot bedavabahisci.net